Založ si blog

Kanadský diktátor Trudeau sa už vyhráža: 90% preočkovanosť omikronovým boostrom alebo lockdowny!

Kanadská vláda je nespokojná, že v skupine G7 Kanaďania minulú zimnú sezónu mali po USA druhú najnižšiu preočkovanosť boosterom proti Covidu. Túto zimu to musí byť ináč, zastrája sa premiér s tým, že znova zavedie povinné očkovanie a rúška, lockdowny a iné reštrikcie, ak sa Kanaďania dobrovoľne nepodrobia najnovšiemu „boostru“ – „aktualizovanej“ vakcíne testovanej až na 8 myšiach, no nie na ľuďoch.

Ak sa 80, 85, 90 percent Kanaďanov dá znova preočkovať, budeme mať oveľa lepšiu zimu s menšou potrebou nejakých reštrikcií a pravidiel, ktoré boli tak problematické pre každého v minulých rokoch,“ uviedol Justin Trudeau, líder liberálnej strany a predseda vlády Kanady. Médiam poskytol vyhlásenie z nemocničnej izby, kde tvrdí, že „Covid ešte s nami neskončil“, hoci väčšina sveta má už imunitu a naozaj už Covid nerieši. „Vieme, že keď príde zima a ľudia budú zatlačení dovnútra, existuje reálne riziko ďalšej vážnej vlny covidu.“

Justin Trudeau, kanadský premiér

Podľa tohto mladého globálneho lídra Svetového ekonomického fóra, na ktorého sa tak hrdí Klaus Schwab, jediným riešením je „aktualizovať svoju vakcináciu“, asi ako si potrebujete aktualizovať svoj software v počítači. A naozaj týmto jazykom 4. priemyselnej revolúcie, ktorá je cieľom Davoskeho fóra – prepojiť technológie s človekom, sa v tomto kole vakcinácie začína nielen v Kanade ale v USA hovoriť o ľudskom tele akoby o hardware, ktorý potrebuje pre správne fungovanie aktualizovaný software. A to je len začiatok vylepšení, ktoré nás majú čakať.

Prorok Davosu, Yuval Noah Harari, hovorí, že Covid je nevyhnutný pre to, aby ľudia prijalí biometrickú kontrolu (Harari v 1min:11s). Nechal sa počuť doslova: „Ľudia sa môžu pozrieť 100 rokov dozadu a zistia, že koronavírusová epidémia bola tým momentom, keď bol zavedený nový režim kontroly, špeciálne kontrola pod kožou, čo považujem azda za najdôležitejší vývoj 21. storočia – je táto schopnosť hacknúť ľudské bytosti.“

Kanadský minister zdravotníctva Duclos zas pre iných nechápavých prirovnal ochranu vakcínou k batérii v telefóne, ktorú treba rovnako dobíjať. Podobne sa vyjadruje o dobíjaní „aktualizovaným“ boosterom americké CDC. Nebudú predsa vysvetľovať, že o efektívnosti a bezpečnosti nič nevedia, sledovali predsa len hladinu protilátok. Tá je vraj dostatočná, aj to najmä kvôli 50% obsahu mRNA proti pôvodnému Wuhanskému vírusu. Druhá polovica proti omikron variantu z júna len o veľmi málinko sama o sebe zvyšovala tvorbu protilátok. A to predtým tvrdili, že ochrana nie je o protilátkach, ktoré si nemáme dávať testovať!

Už 3. dávka po mesiaci nechránila proti ochoreniu Covid a zvyšovala pravdepodobnosť ochorenia na Covid, čo je znakom oslabenej imunity podľa svetových expertov ako Dr. Kory i ďalších, ktorí štatistiky napr. z Británie či Dánska interpretovali. Ale už pri schvaľovaní 4. dávky boli samotní členovia rozhodovacej komisie FDA v USA proti a dokonca vedúca pre hodnotenie vakcín a jej zástupca odstúpili z funkcii s tým, že boli pod politickým tlakom a nedostali dostatok dát. Ďalší vaxinátori kritizovali booster a dokonca média už kritizujú aj túto 5. bivalentnú (kombináciu proti 2 kmeňom) dávku.

Keďže väčšina boosterovaných už aj ochorela, pričom mnohí končia v nemocnici (44% v Británii) ale aj v hroboch (iná štúdia z Británie), nič to vakcinačných fanatikov neodradí propagovať už narýchlo schválené a ešte rýchlejšie nakúpené nové boostre. Podobné výsledky prinášajú vládne štatistiky kanadského štátu Manitoba. Aj po prispôsobení dát faktu, že očkovaní sú starší ako neočkovaní, vládne údaje štandardizované podľa veku nehovoria v prospech vakcín. V máji podľa najnovších kompletných údajov len 9% covid úmrtí a 14% hospitalizaácií v Manitobe sa týkalo neokočkovaných osôb, hoci tí predstavujú 17% populácie v tomto štáte.

Kým americkí vakcinátori neuznávali prirodzenú imunitu (po prekonaní), dnes už nemajú problém hovoriť o hybridnej imunite – po očkovaní i prekonaní. Zas v duchu Davoskej ideológie má nám hybridná imunita pripomenúť „trendy“ hybridné elektrické autá. No a na tej modernosti predsa stojí celá emócia, ktorá mala a má viesť k podstúpeniu napichania experimentálnou genetickou látkou mRNA. Lenže kým prvému kolu propagandy väčšina Kanaďanov a Američanov podľahla, pri boosterovaní už mnohí vytriezveli. Opichať sa znova dala len modernosti chtivá tretina, skoro ako u nás 30%. Každopádne nás čaká 5. kolo opichávania a znova test našej inteligencie, odhodlanosti k slobode a zodpovednosti za vlastné zdravie.

To, že autoritárske režimy nás manipulujú a dokopávajú proti našej vôli jazykom „starostlivosti o zraniteľných“, neznamená, že to nie je šikana. Autorka článku Totalitarianizmus ako „starostlivosť“ Elena Loiusa Lange upozorňuje na nový morálny imperatív biomedicínskeho režimu, ktorý odmieta brať do úvahy osobné riziko na úkor „spoločného dobra“, ktorým sa zvyčajne totalitarianizmy oháňajú. Ťažko by nás presvedčili, ak by otvorene hovorili o tom, že lepšie pre „spoločné dobro“ po uši zadĺžených „sociálnych štátov“ je zbaviť sa starých, chorých a postihnutých… Lenže na americkom kontinente majú asi aj mladých za záťaž, keď vakcíny natláčajú (česť výnimkám viacerých amerických štátov) mladým ľuďom, hoci majú štatistiky, že booster ešte viac zvyšuje riziko myokarditídy.

To podľa jednej Kaiser štúdie už po 2. dávke bolo v miere 1 z 2000 vo veku 18-24 rokov! Výskumníci z Harvardu a John Hopkins Univerzity nedávno odhadli na základe doterajších dát, že aby sa predišlo jednej hospitalizácii, treba zaočkovať až 22-30 tisíc študentov, pričom očkovanie študentom spôsobí 18-98 vedľajších účinkov vyžadujúcich hospitalizáciu, okrem toho 1,7 až 3 mladým mužom do 29 rokov myokarditídu a celkovo 1 373 až 3 234 prípadov nežiaducich následkov 3. stupňa, ktoré znemožňujú normálne denné aktivity. Niektoré európske krajiny obmedzili (od 18.30min) prístup detí ku Covid-19 očkovaniu a Dánsko ho neodporúča ani pre mladších ako 50 rokov. Dokonca kanadskí liberáli si dali vypracovať štúdiu, ktorá ukazuje, že v štáte Ontário ľudia do 60 rokov nemali z vakcinácie žiaden benefit, ale pravdepodobne sa to odignoruje, len aby si ľudia privykli na QR čítačky a digitálnu kontrolu.

EÚ už testuje digitálne ID v spolupráci s bankami – Sloboda či útok na slobodu?

24.11.2022

V EÚ sa spúšťa digitálny ID pilotný projekt pod názvom EU digitálna peňaženka za účasti bánk a technologických firiem, ktoré poskytujú aj biometrické rozpoznávacie dáta tváre. Plán je zaviesť digitálnu peňaženku s digitálnym eurom do roku 2024. Už budúci rok bude prijatá legislatíva, jasné špecifikácie a štandardy. Každá členská krajina dostane 12 mesiacov na [...]

Gates i britský premiér majú zainvestované do digitálneho ID, kritici varujú pred nočnou morou

15.11.2022

Gatesova nadácia v septembri oznámila, že venuje 200 miliónov do projektov digitálneho ID zo sľúbených 1,27mld do globálnych zdravotných a rozvojových projektov, ktoré majú podľa nadácie zahŕňať digitálnu verejnú infraštruktúru, „vrátane databázy občianskych registrov, prepojenia platobných systémov, digitálneho ID a systémov na zdieľanie dát“ s cieľom [...]

Belgický profesor imunológie upozornil na možný súvis mRNA vakcín a rakoviny na vlastnom prípade

06.10.2022

Významný bruselský lekár a dlhoročný propagátor vakcín Michel Goldman podstúpil očkovanie proti Covid a krátko nato začal svoj boj s rakovinou za veľmi podozrivých okolností. Rozhodol sa zverejniť podrobnosti svojho zdravotného stavu, aby sa stali predmetom štúdia odborníkov a žiada ďalší výskum v tomto smere, ktorý by potvrdil alebo vyvrátil jeho podozrenia o [...]

Rusko Ukrajina Vojna Mobilizácia Čiastočná Branci

Demobilizovaný ruský študent: Dostal som starú pušku, delili sme sa aj o spací vak

29.11.2022 06:10

Študent, ktorého prepustili z radov proruských jednotiek na Ukrajine, tvrdí, že k dispozícii mal pušku zo sovietskej éry.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Estónci nabádajú EÚ zdvojnásobiť výdavky na obranu

29.11.2022 05:55, aktualizované: 07:17

Viac ťažkých zbraní Ukrajine, vyššie výdavky na obranu v Európe, navrhujú pobaltské a škandinávske štáty. Kyjev chce transformátory a protivzdušnú obranu.

americké vojnové lode, USS Chancellorsville

Zahnali sme americký krížnik, tvrdí Čína

29.11.2022 05:46

Čínska armáda v utorok uviedla, že v Juhočínskom mori zahnala americký krížnik s riadenými strelami.

koľajnice, zmena

Rakúske vlaky sa vracajú do normálu, varovný štrajk železničiarov sa skončil

29.11.2022 05:35

Osobnú i nákladnú vlakovú dopravu obnovia v utorok v Rakúsku po ukončení varovného štrajku tamojších železničiarov.

janatutkova

Pravdu sú schopní prijať len intelektuálne úprimní ľudia. Nech sa páči

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 151956x
Priemerná čítanosť článkov: 4221x

Autor blogu

Kategórie