Založ si blog

Americké a britské úrady skrývajú covid štatistiky, lebo odhaľujú klamstvá o účinnosti vakcín?

New York Times v článku „CDC nepublikuje veľké množstvo covid dát, ktoré zhromažďuje“ prináša priznanie hovorkyne CDC (Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb), že dôvodom boli obavy z dezinterpretácií ich účinnosti. Tento mesiac podobné rozhodnutie odoprieť verejnosti informácie urobila vláda Škótska, ktorá doteraz zverejňovala podrobné štatistiky, s výhovorkou, že ich zverejňovanie môže viesť k pochybnostiam o očkovaní.

V článku NY Timesu hovorkyňa CDC Kirsten Nordlund vysvetľuje, že CDC veľmi pomaly zverejňuje dáta, „pretože na konci dňa tie nie sú pripravené pre hlavné spravodajstvo.“ „Prioritou, keď sa zhromažďujú akékoľvek dáta, je zaistiť, že sú presné a akcieschopné.“ Ako ďalší dôvod uviedla obavu, že by mohli byť nesprávne interpretované.

New York Times sa pozastavuje nad tým, že síce CDC dennodenne informuje o hladinách SARS-CoV-2 v odpadových vodách v jednotlivých mestách a štátoch, no veľmi málo dát je k dispozicií o účinnosti vakcín od minulého leta. Na tento fakt poukazuje aj bývalý novinár Alex Berenson, autor 13 kníh, poslednej práve o pandémii, ktorý je jedným z najpopulárnejších publicistov na platforme Substack.

Pamätáte sa, kedysi vydávali aktuálne počty úmrtí očkovaných proti covidu, ale v októbri prestali, keď už ani ich nezmyselná definícia „plne očkovaných“ nemohla zakryť, čo sa dialo s číslami,“ píše Berenson dnes a dopĺňa o starý text, keď na tento problém miznúcich štatistík upozorňoval: „CDC uverejnila poslednú týždňovú aktualizáciu 18.10. Dáta ukazovali skoro 11 000 úmrtí a viac ako 30 000 hospitalizácií zaočkovaných Američanov. Tie čísla tam viseli zhruba do 1. novembra, keď ich weblink prestal fungovať. Prečo? Možno to má niečo spoločné s tým, že medzi 4. a 18. októbrom úmrtia očkovaných vyskočili o viac ako 4 000 a hospitalizácie o skoro 14 000.“

Berenson sa pýta, že prečo si to New York Times všíma až teraz? A zároveň si odpovedá: „Lebo už aj najhlúpejší overení fact-checkermi začínajú vidieť, že divadlo končí“.

Americký spravodajský portál The Blaze zverejnil podrobný komentár k rozhodnutiu Škótska, kde do minulého mesiaca zverejňovali najpodrobnejšie covid údaje. Z nich žiaľ vyplývala nepohodlná pravda v neprospech covid vakcín, ktorá však bola zrejme v ceste tzv. naratívu, popisu pandémie, akú nám servírujú média a globálna elita za asistencie národných politických poskokov.

Škóti ako jediní niekoľko mesiacov zverejňovali dáta kategorizované podľa vekových skupín a vakcinačného statusu. Spoločným spojítkom v uverejnených trendov bolo, že neočkovaní mali najnižšiu mieru prípadov v prepočte na 100 000 obyvateľov, kým trikrát zaočkovaní mali ešte vyššiu mieru nakazenia ako dvakrát zaočkovaní. Za poukazovanie na tieto údaje boli nezávislí novinári atakovaní Fact-checkermi, platenými Big Pharmou.

Verejné zdravie Škótsko prestáva publikovať dáta o covid úmrtiach a hostalizáciach podľa vakcinačného statusu – z dôvodov, že sú dezinterpretované anti-vaxerskými aktivistami,“ uviedol Glasgow Times. Zjavne vadilo, keď si niekto preštudoval ich dlhočizné reporty a opublikoval screenshoty tabuliek ich vlastných prepočtov na 100 tisíc prípadov podľa vakcinačného statusu. Ako napr. táto tabuľka, ktorá bola v poslednom reporte zo 16. februára.

Autor komentára Daniel Horowitz vysvetľuje, že podobný vývoj dát bol v kanadských aj izraelských štatistikách, ktoré však média a experti, ktorých nazýva „Covid kultom“, nechceli diskutovať. Napr. z kanadských dát provincie Alberta sme sa dozvedeli, že 40% prípadov, 47.6% hospitalizácií a 56% úmrtí medzi očkovanými sa vyskytuje do 14 dní od očkovania! Pritom v škótskych tabuľkách neočkovaní zahŕňajú aj tých do 21 dní po očkovaní 1. dávkou a 2-krát očkovaní zahŕňajú aj tých do 14 dní od očkovania 3. dávkou!

V škótskych dátach úmrtia neočkovaných predstavujú len 12%, pričom to zahŕňa aj Covid úmrtia očkovaných 1. dávkou do 21 dní. Jednoducho na základe týchto detailnejších faktov nemožno tvrdiť, že ide o pandémiu neočkovaných. Je priam neuveriteľné, že Public Health Scotland dokonca priznáva, že očkovanie najprv potláča imunitný systém, než sa generujú protilátky. No napriek tomu, aby upozornili na toto nebezpečenstvo, otáčajú to proti neočkovaným a tvrdia, že to je dôvod prečo nemožno porovnávať miery hospitalizácií a úmrtí.

PHS: „Jednotlivci, ktorí neukončili svoj očkovací program, môžu byť náchylní k vážnejšiemu priebehu, čo môže mať za následok vyššie miery covid prípadov, hospitalizácií a úmrtí v skupine po 1. a 2. dávke.“ Už českí analytici poukázali na tento problém evidentný aj z českých dát: Kým dobehnete do bezpečného bunkra, máte vyššiu šancu byť zasiahnutý… Oslabenie imunity po očkovaní by azda nebolo problémom, keby sa očkovalo mimo pandemickej sezóny. Ale v čase, keď navôkol zúri vírus naočkovať ľudí vakcínou, ktorá ich najprv oslabí a robí náchylnejšími k nakazeniu a vážnejšiemu priebehu, je obrovským zlyhaním medicínskych autorít.

Z dát o hospitalizáciach, ktorých miera je obrovská u dvakrát zaočkovaných v porovnaní s neočkovanými alebo tými s 1. dávkou, vyplýva, že účinnost vakcín rýchlo klesá a preto je tlak vládnych a medicínskych autorít na 3. dávku. No zjavne skôr než sa ukáže, že účinnosť aj 3. dávky pôjde rýchlo dole, je lepšie, že už žiadne dáta nepotvrdia zlyhanie aj 3. dávky. Pri hospitalizáciach je zrejmé, že neočkovaní sú tí povinne testovaní na rozdiel od „plne očkovaných 3. dávkou“.

Horowitz upozorňuje na potenciálny súvis vyprchania ochrany vakcíny s ADE (zhoršenie choroby pre protilátky) s tým, že Americká lieková agentúra (FDA) priznala, že nikdy neštuduje jeho efekt z dlhšieho hľadiska (tj doba vyprchania účinnosti vakcíny), ale že ide o riziko „potenciálne spojené s vyprchaním imunity“. Okrem toho treba brať do úvahy aj nežiaduce účinky ako i možnosti alternatívnej liečby.

Izraelskí vedci čerstvo opublikovali dáta o účinnosti 4. dávky Pfizer vakcíny. Po mesiaci jej účinnosť klesla na 30%, Moderna na 11%! Zároveň potvrdzujú: „Miestne a systemické nežiaduce reakcie boli hlásené u 80% (Pfizer očkovaných) a 40% (u očkovaných Modernou).“Vedci sucho uzavreli, že jednoducho potrebujeme novú generáciu vakcín. Požiadavkou pre núdzové schválenie predsa bola aspoň 50% účinnosť na 6 mesiacov…

Izraelská štúdia skonštatovala, že „väčšina infikovaných zdravotníkov boli potenciálne infekční s relatívne vysokými virálnymi náložami. Preto hlavný cieľ očkovania zdravotníkov nebol dosiahnutý.“ Týmto možno uzavrieť najväčšiu diskusiu (ktorá však nebola) o očkovaní v čase pandémie covid-19. Aj 4-krát zaočkovaní mali obrovské virálne nálože, ktorým sa malo práve obmedzením ľudských práv Covid pasmi predchádzať. Kto teda dezinterpretuje dáta a ďalej zavádza verejnosť?

Minister Mikulec, Hlavné správy nešírili nenávisť a nepravdu o utečencoch z Ukrajiny!

03.03.2022

Vláda asi potrebovala prekryť včerajšie nariadenie o povinnom ubytovávaní a prevážaní utečencov, preto sa včera rozhodla zablokovať portál Hlavné správy – podľa ministra Mikulca vraj pre dezinformácie o utečencoch. V ten deň mi tam vyšli práve dva články na túto tému, ktoré ako dôkaz svojvoľnosti tejto cenzúrychtivej vlády uverejňujem tu. Ten prvý bol až [...]

Digitálne peniaze programovateľné vládou s obmedzeniami, čo si môžete kúpiť – už za rohom

01.03.2022

Imigračná kríza v Európe môže byť zámienkou zaviesť digitálne ID a odstrihnutie Ruska od Swiftu zas môže ochromiť finančný systém. Vojna spôsobí ešte vyššiu infláciu, ekonomické problémy a potom príde spásonosné riešenie, ktoré globálne elity už dlho pripravujú. Zavedenie digitálnej meny. Posledný podcast Joe Rogana, ktorý je posledný mesiac [...]

Operácia pod falošnou vlajkou na Ukrajine odhalená: Mrtvoly z pitevne a autá z vrakoviska!

23.02.2022

Varovanie: článok obsahuje fotografie uvedené ako dôkazy, ktoré zobrazujú mrtvé telá. Včera ruská televízia odvysielala zábery z údajného ukrajinského útoku, ktorý zabil troch civilistov na rýchloceste medzi mestami Donetsk a Gorlovka. Terčom útoku mal byť vojenský náčelník DĽR, ktorý cestoval tiež touto trasou, no nebol nijako zasiahnutý. O útoku informovala aj [...]

Eduard Heger

Heger partnerom predstavil reformu koaličnej rady, chce viac pokoja

02.07.2022 13:52

Naďalej bude podľa neho platiť, že jej súčasťou budú koaliční lídri, pretože na nich "je to postavené".

Konasenkov Foto

Rusi „zničili“ celú ukrajinskú armádu. Ústami hovorcu

02.07.2022 10:52

Hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov denne hovorí o úspechoch ruskej armády. Ruskí novinári si jeho hlásenia preštudovali a našli hrubé i zábavné nezrovnalosti.

blesk, búrka

Poľsko zasiahli búrky, hlásia sedem zranených

02.07.2022 10:32

Hasiči prijali 3700 tiesňových volaní, väčšinou zo severu Poľska.

Penta, Haščák, NAKA,

Kajúcnici a nezákonnosti na slovenský spôsob. Makó na slobode, iní po jeho výpovediach zavretí

02.07.2022 10:05

„Postoj, že účel svätí prostriedky, je neakceptovateľný,“ zdôraznil na odbornej konferencii dekan Právnickej fakulty Univerzity Komenského Eduard Burda.

janatutkova

Pravdu sú schopní prijať len intelektuálne úprimní ľudia. Nech sa páči

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 126133x
Priemerná čítanosť článkov: 4349x

Autor blogu

Kategórie