Založ si blog

Operácia pod falošnou vlajkou na Ukrajine odhalená: Mrtvoly z pitevne a autá z vrakoviska!

Varovanie: článok obsahuje fotografie uvedené ako dôkazy, ktoré zobrazujú mrtvé telá.

Včera ruská televízia odvysielala zábery z údajného ukrajinského útoku, ktorý zabil troch civilistov na rýchloceste medzi mestami Donetsk a Gorlovka. Terčom útoku mal byť vojenský náčelník DĽR, ktorý cestoval tiež touto trasou, no nebol nijako zasiahnutý. O útoku informovala aj Donetská spravodajská agentúra i ďalšie média ako Gazeta Ruskaja.

vybuchnute auta pri Donetsku
Fotografia na mieste útoku z videa tu https://twitter.com/OAlexanderDK/status/1496037707830771713

Bližší pohľad (video tu) na terče útoku jasne ukazuje, že ide o narafičenú scénu s autami z vrakoviska a s mrtvolami z pitevne. Obe autá sú bez ŠPZ. Nikde okolo áut bez okenných skiel nevidieť stopy po skle rozbitom následkom výbuchu. Plastické spätné zrkadlo však pekne leží odpadnuté pri aute. Auto, ktoré malo byť terčom výbuchu odpáleného spoza zemného násypu, má karosériu dostrieľanú, hoci malo ísť o výbuch.

Aj keby to boli črepiny bomby, čo však nesedí, je, že šoférované auto ostalo stáť v svojom pruhu na diaľnici pri násype, kde bolo odpálené. Dodávka pred ním po výbuchu hneď zastala a jeho pasažieri vraj utiekli. Zábery (dlhšie video tu) amerického novinára Patricka Lancastera na roztavené mrtvoly v aute však jasne ukazujú, že v jednom prípade ide o priamočiaro narezanú lepku s dierou v hlave, čo vskutku vyzerá, ako mrtvola z pitevne. Paradoxne, americké tajné služby pred 2 týždňami varovali, že Rusi by mohli použiť fingované mrtvoly v útoku pod falošnou vlajkou.

O nezrovnalostiach vo video a fotozáznamoch informovala organizácia Glasnost Gone na svojej webstránke. Vo svojej zverejnenej analýze poukazuje na to, že práve Patrick Lancaster ako „nezávislý“ novinár, financovaný cez crowdfunding, napriek jasným nezrovnalostiam pretláča dojem, že ide o skutočný útok, hoci sám pôsobí ako veľmi zlý herec. V dlhšom videu tu prináša aj ďalšie rozhovory s „expertami“, jeden je označený aj na oblečení, vyšetrovatelia sú z Donetskej ľudovej republiky.

mrtve telo s narezanou lebkou
Záber na mŕtve telo s detailom lebky z videa tu Fotografia na mieste útoku z videa tu https://twitter.com/OAlexanderDK/status/1496037707830771713

Novinár Lancaster sa prezentuje ako vojnový reportér so skúsenosťami z Arménska a z Náhorného Karabachu. Aj v ďalších čerstvo vyrobených videách zaznamenáva údajné ukrajinské útoky na ľudí v Donetsku, čomu zjavne verí. No keď ho konfrontovali na Twitteri o tom, že je zrejmé, že ide o narezanú, rozpílenú lebku, ktorú nafilmoval, vykrúcal sa, že to môže vraj spôsobiť výbuch, čo je nemysliteľné.

Každopádne táto udalosť stojí za pozornosť a podnecuje k mnohým otázkam. Kým je isté, že Američania nemajú žiadnych tajných agentov v Číne, vysokopravdepodobne majú nejakých v Rusku… Je možné, že napätie podnecujú práve separatisti, ktorí môžu byť za takto vykreslenými udalosťami útokov. Kým Západom (ten sa len vyhráža sankciami) opustený ukrajinský premiér panikári, Rusi idú svoj plán krok za krokom. Putinovi vyhovuje, že naruší územnú celistvost tým, že Ukrajina, ktorej časť územia je sporná, nebude môcť stať sa členom NATO. Možno však NATO ráta s rozpadom Ukrajiny a potom ľahšie získa polovičku Ukrajiny za člena.

Všetko to prichádza v čase, keď pandémia končí a nielen v USA boli odhalené najväčšie klamstvá tohto storočia, ktoré na 2 roky spôsobili obrovské ekonomické škody, zbytočné obete na životoch pre neliečbu a ešte aj bezprecedentné obmedzenia ľudských práv na Západe. Téma vojny Ruska dobre odpútava pozornosť Američanov a Európanov od toho, aby sa dôsledne dožadovali zodpovednosti od svojich politických lídrov, ktorí nastolili totalitárne praktiky podľa vzoru komunistickej Číny a evidentne aj za asistencie čínskej propagandy (viac v knihe Snake Oil – Ako Xi Jinping zatvoril svet). Nové koalície odporu voči pandemickej totalite teraz budú narušené, lebo verejnosť bude znova rozdelená podľa postoja k Rusku.

Svetové elity potrebujú tiež preliať hotovosť z popredaných padajúcich akcií farmafiriem a hroziaca vojna už začína dvíhať akcie najmä amerických výrobcov zbraní ako Lockheed Martin či Raytheon. No a čo na situáciu na Ukrajine a hrozbu vojny hovorí Svetové ekonomické fórum (WEF)? Nič, venuje sa marginálnym témam, ktoré zverejňuje na Twitteri. Popri pretláčaní technologických inovácií s cieľom, ktorý si uvádza “vyvinúť a otestovanie modelov vládnutia s maximalizáciou technologických riešení“ ešte pred pár dňami sa oháňali kritickou rasovou teóriou, no schyľujúcu vojnu si akoby nevšimli. Za to ešte v januári 2020 WEF chválilo Rusko, že ide implementovať na každý predávaný tovar digitálne označenie…

Volal azda Klaus Schwab, šéf Davoského fóra WEF, ktorý ešte pred rokom hostil Putina, že teraz je Putinovo predstavenie na rade? Prezident Ruska nemá problém prehliadať čínske prešľahy porušovania ľudských práv Číny, keď ide o obchodovanie (ako aj EÚ či USA od Clintona) a ochranu silnejším partnerom. Keď príde na politické práva v Rusku, nedávno malé zhromaždenie v Kremli proti vojne na Ukrajine spacifikovali policajti. A čo pandemické opatrenia? Vo všetkých ruských federálnych republikách a krajoch bolo zavedené povinné očkovanie pre vybrané profesie a COVID pasy s QR kódmi pre vstup do vybraných prevádzok.

Nebude to tým, že aj Putin hraje hru s globálnou elitou? Alebo je aspoň s niektorými dohodnutý pre zdanie výhod, aby si udržal moc?

Minister Mikulec, Hlavné správy nešírili nenávisť a nepravdu o utečencoch z Ukrajiny!

03.03.2022

Vláda asi potrebovala prekryť včerajšie nariadenie o povinnom ubytovávaní a prevážaní utečencov, preto sa včera rozhodla zablokovať portál Hlavné správy – podľa ministra Mikulca vraj pre dezinformácie o utečencoch. V ten deň mi tam vyšli práve dva články na túto tému, ktoré ako dôkaz svojvoľnosti tejto cenzúrychtivej vlády uverejňujem tu. Ten prvý bol až [...]

Digitálne peniaze programovateľné vládou s obmedzeniami, čo si môžete kúpiť – už za rohom

01.03.2022

Imigračná kríza v Európe môže byť zámienkou zaviesť digitálne ID a odstrihnutie Ruska od Swiftu zas môže ochromiť finančný systém. Vojna spôsobí ešte vyššiu infláciu, ekonomické problémy a potom príde spásonosné riešenie, ktoré globálne elity už dlho pripravujú. Zavedenie digitálnej meny. Posledný podcast Joe Rogana, ktorý je posledný mesiac [...]

Americké a britské úrady skrývajú covid štatistiky, lebo odhaľujú klamstvá o účinnosti vakcín?

25.02.2022

New York Times v článku „CDC nepublikuje veľké množstvo covid dát, ktoré zhromažďuje“ prináša priznanie hovorkyne CDC (Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb), že dôvodom boli obavy z dezinterpretácií ich účinnosti. Tento mesiac podobné rozhodnutie odoprieť verejnosti informácie urobila vláda Škótska, ktorá doteraz zverejňovala podrobné štatistiky, s výhovorkou, [...]

Francúzsko požiar hasiči oheň dym

Chorvátski hasiči bojujú s lesným požiarom na Hvare, vyžiadal si už jednu obeť

07.08.2022 22:06

Požiar krátko ohrozoval obytné oblasti v blízkosti mesta Stari Grad.

Biden

Americký Senát schválil Bidenov sociálny a klimatický balík

07.08.2022 21:56, aktualizované: 22:11

Balík podľa demokratov prinesie pokles emisií skleníkových plynov, zníži ceny liekov a prinúti korporácie a bohatých jedincov platiť viac na daniach.

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Palestínski džihádisti potvrdili dohodu o prímerí s Izraelom

07.08.2022 17:06, aktualizované: 21:16

Súhlas s dohodou, ktorú sprostredkoval Egypt, už predtým vyjadril Izrael.

janatutkova

Pravdu sú schopní prijať len intelektuálne úprimní ľudia. Nech sa páči

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 130020x
Priemerná čítanosť článkov: 4483x

Autor blogu

Kategórie