Založ si blog

Kanadský diktátor Trudeau sa už vyhráža: 90% preočkovanosť omikronovým boostrom alebo lockdowny!

Kanadská vláda je nespokojná, že v skupine G7 Kanaďania minulú zimnú sezónu mali po USA druhú najnižšiu preočkovanosť boosterom proti Covidu. Túto zimu to musí byť ináč, zastrája sa premiér s tým, že znova zavedie povinné očkovanie a rúška, lockdowny a iné reštrikcie, ak sa Kanaďania dobrovoľne nepodrobia najnovšiemu „boostru“ – „aktualizovanej“ vakcíne testovanej až na 8 myšiach, no nie na ľuďoch.

Ak sa 80, 85, 90 percent Kanaďanov dá znova preočkovať, budeme mať oveľa lepšiu zimu s menšou potrebou nejakých reštrikcií a pravidiel, ktoré boli tak problematické pre každého v minulých rokoch,“ uviedol Justin Trudeau, líder liberálnej strany a predseda vlády Kanady. Médiam poskytol vyhlásenie z nemocničnej izby, kde tvrdí, že „Covid ešte s nami neskončil“, hoci väčšina sveta má už imunitu a naozaj už Covid nerieši. „Vieme, že keď príde zima a ľudia budú zatlačení dovnútra, existuje reálne riziko ďalšej vážnej vlny covidu.“

Justin Trudeau, kanadský premiér

Podľa tohto mladého globálneho lídra Svetového ekonomického fóra, na ktorého sa tak hrdí Klaus Schwab, jediným riešením je „aktualizovať svoju vakcináciu“, asi ako si potrebujete aktualizovať svoj software v počítači. A naozaj týmto jazykom 4. priemyselnej revolúcie, ktorá je cieľom Davoskeho fóra – prepojiť technológie s človekom, sa v tomto kole vakcinácie začína nielen v Kanade ale v USA hovoriť o ľudskom tele akoby o hardware, ktorý potrebuje pre správne fungovanie aktualizovaný software. A to je len začiatok vylepšení, ktoré nás majú čakať.

Prorok Davosu, Yuval Noah Harari, hovorí, že Covid je nevyhnutný pre to, aby ľudia prijalí biometrickú kontrolu (Harari v 1min:11s). Nechal sa počuť doslova: „Ľudia sa môžu pozrieť 100 rokov dozadu a zistia, že koronavírusová epidémia bola tým momentom, keď bol zavedený nový režim kontroly, špeciálne kontrola pod kožou, čo považujem azda za najdôležitejší vývoj 21. storočia – je táto schopnosť hacknúť ľudské bytosti.“

Kanadský minister zdravotníctva Duclos zas pre iných nechápavých prirovnal ochranu vakcínou k batérii v telefóne, ktorú treba rovnako dobíjať. Podobne sa vyjadruje o dobíjaní „aktualizovaným“ boosterom americké CDC. Nebudú predsa vysvetľovať, že o efektívnosti a bezpečnosti nič nevedia, sledovali predsa len hladinu protilátok. Tá je vraj dostatočná, aj to najmä kvôli 50% obsahu mRNA proti pôvodnému Wuhanskému vírusu. Druhá polovica proti omikron variantu z júna len o veľmi málinko sama o sebe zvyšovala tvorbu protilátok. A to predtým tvrdili, že ochrana nie je o protilátkach, ktoré si nemáme dávať testovať!

Už 3. dávka po mesiaci nechránila proti ochoreniu Covid a zvyšovala pravdepodobnosť ochorenia na Covid, čo je znakom oslabenej imunity podľa svetových expertov ako Dr. Kory i ďalších, ktorí štatistiky napr. z Británie či Dánska interpretovali. Ale už pri schvaľovaní 4. dávky boli samotní členovia rozhodovacej komisie FDA v USA proti a dokonca vedúca pre hodnotenie vakcín a jej zástupca odstúpili z funkcii s tým, že boli pod politickým tlakom a nedostali dostatok dát. Ďalší vaxinátori kritizovali booster a dokonca média už kritizujú aj túto 5. bivalentnú (kombináciu proti 2 kmeňom) dávku.

Keďže väčšina boosterovaných už aj ochorela, pričom mnohí končia v nemocnici (44% v Británii) ale aj v hroboch (iná štúdia z Británie), nič to vakcinačných fanatikov neodradí propagovať už narýchlo schválené a ešte rýchlejšie nakúpené nové boostre. Podobné výsledky prinášajú vládne štatistiky kanadského štátu Manitoba. Aj po prispôsobení dát faktu, že očkovaní sú starší ako neočkovaní, vládne údaje štandardizované podľa veku nehovoria v prospech vakcín. V máji podľa najnovších kompletných údajov len 9% covid úmrtí a 14% hospitalizaácií v Manitobe sa týkalo neokočkovaných osôb, hoci tí predstavujú 17% populácie v tomto štáte.

Kým americkí vakcinátori neuznávali prirodzenú imunitu (po prekonaní), dnes už nemajú problém hovoriť o hybridnej imunite – po očkovaní i prekonaní. Zas v duchu Davoskej ideológie má nám hybridná imunita pripomenúť „trendy“ hybridné elektrické autá. No a na tej modernosti predsa stojí celá emócia, ktorá mala a má viesť k podstúpeniu napichania experimentálnou genetickou látkou mRNA. Lenže kým prvému kolu propagandy väčšina Kanaďanov a Američanov podľahla, pri boosterovaní už mnohí vytriezveli. Opichať sa znova dala len modernosti chtivá tretina, skoro ako u nás 30%. Každopádne nás čaká 5. kolo opichávania a znova test našej inteligencie, odhodlanosti k slobode a zodpovednosti za vlastné zdravie.

To, že autoritárske režimy nás manipulujú a dokopávajú proti našej vôli jazykom „starostlivosti o zraniteľných“, neznamená, že to nie je šikana. Autorka článku Totalitarianizmus ako „starostlivosť“ Elena Loiusa Lange upozorňuje na nový morálny imperatív biomedicínskeho režimu, ktorý odmieta brať do úvahy osobné riziko na úkor „spoločného dobra“, ktorým sa zvyčajne totalitarianizmy oháňajú. Ťažko by nás presvedčili, ak by otvorene hovorili o tom, že lepšie pre „spoločné dobro“ po uši zadĺžených „sociálnych štátov“ je zbaviť sa starých, chorých a postihnutých… Lenže na americkom kontinente majú asi aj mladých za záťaž, keď vakcíny natláčajú (česť výnimkám viacerých amerických štátov) mladým ľuďom, hoci majú štatistiky, že booster ešte viac zvyšuje riziko myokarditídy.

To podľa jednej Kaiser štúdie už po 2. dávke bolo v miere 1 z 2000 vo veku 18-24 rokov! Výskumníci z Harvardu a John Hopkins Univerzity nedávno odhadli na základe doterajších dát, že aby sa predišlo jednej hospitalizácii, treba zaočkovať až 22-30 tisíc študentov, pričom očkovanie študentom spôsobí 18-98 vedľajších účinkov vyžadujúcich hospitalizáciu, okrem toho 1,7 až 3 mladým mužom do 29 rokov myokarditídu a celkovo 1 373 až 3 234 prípadov nežiaducich následkov 3. stupňa, ktoré znemožňujú normálne denné aktivity. Niektoré európske krajiny obmedzili (od 18.30min) prístup detí ku Covid-19 očkovaniu a Dánsko ho neodporúča ani pre mladších ako 50 rokov. Dokonca kanadskí liberáli si dali vypracovať štúdiu, ktorá ukazuje, že v štáte Ontário ľudia do 60 rokov nemali z vakcinácie žiaden benefit, ale pravdepodobne sa to odignoruje, len aby si ľudia privykli na QR čítačky a digitálnu kontrolu.

Kardiológ na BBC pomenoval príčinu najvyšších nadúmrtí za 50 rokov a stal sa hitom v sledovanosti

31.01.2023

BBC publikovalo nedávno článok o najvyššej úmrtnosti za posledných 50 rokov, ktorú zaznamenali ale až v roku 2022 a ktorá predstavovala o 9% viac ako v roku 2019, tj. 650 000 úmrtí. A hoci na Covid v minulom roku zomrelo 38 000 osôb, čo je podstatne menej ako 90 000 v roku 2020, veľký podiel na nadmernej úmrtnosti v roku 2022 mali nekovidové úmrtia. Najvyšší nárast [...]

Polovica Američanov verí: Príčinou náhlych úmrtí sú Covid vakcíny podľa renomovaného prieskumu

16.01.2023

Uznávaná prieskumná agentúra Rasmussen Report tento mesiac opublikovala výsledky svojho prieskumu naprieč politickým spektrom amerických voličov. Telefonicky a online opýtaných o veľkosti reprezentatívnej vzorky 1000 Američanov kontaktovali 28.-30. decembra s uvádzanou chybnou odchýlkou +/- 3%. Takéto boli odpovede na nasledujúce otázky: „Ako je pravdepodobné, že [...]

Asi najdôležitejšia štúdia o Covid vakcínach s možným vysvetlením, prečo Covid nikdy neskončí

05.01.2023

Nová nemecká štúdia, publikovaná v časopise Vedecká imunológia mala byť v titulkoch koncoročných správ, pretože odhaľuje nové a značne rozrušujúce poznatky o imunitnej reakcii po boostri proti Covid-19, ktoré vysvetľujú, prečo vo viacerých krajinách Európy vidíme v štatistikách negatívnu efektívnosť vakcíny, tz tendenciu očkovaných sa nakaziť. Dnes je [...]

fico, pellegrini, danko

Prieskum: Takmer dve tretiny ľudí si myslia, že vláda vydrží celé štyri roky

07.12.2023 23:27

Podľa krajov veria koalícii najčastejšie obyvatelia Trenčianskeho, Trnavského, Banskobystrického, Bratislavského a Žilinského kraja.

APTOPIX Netherlands World Press Photo

Katalóg World Press Photo nemá na obálke víťaznú fotografiu z Mariupolu

07.12.2023 23:19

Nadácia World Press Photo na obálku neumiestnila víťaznú fotografiu pre jej explicitný obsah.

Benátky, Taliansko

Aktivisti postriekali bahnom Baziliku svätého Marka v Benátkach

07.12.2023 22:42

Akciou protestovali proti podľa nich neadektávnym politikám v boji s klimatickou zmenou.

karabach

Arménsko a Azerbajdžan sa dohodli na výmene zajatcov i normalizácii vzťahov

07.12.2023 22:19

Azerbajdžan a Arménsko vedú dlhodobý konflikt o územie Náhorného Karabachu.

janatutkova

Pravdu sú schopní prijať len intelektuálne úprimní ľudia. Nech sa páči

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 189284x
Priemerná čítanosť článkov: 4732x

Autor blogu

Kategórie