Založ si blog

Trochu uvoľnia, aby neskôr VIAC priškrtili. Tieto nové mRNA vakcíny chystajú

Od začiatku pandémie sa vytvára masová psychóza, ktorá je nesmierne dobre premyslená. Lockdown len na 2 týždne, potom predĺženie, uvoľnenie podľa WHO dodaných kritérií testovania a očkovania… covid pas OTP, potom už len OP, pomaly zoškrtať aj to P… len dve dávky, potom ďalšia a ďalšia, ešte sa k tomu pribalí ďalšia vakcína… Salámová taktika bez konca.

No a teraz čuduj sa svete v strede zimy kopec západných krajín otvára. Mnohí jasajú, že je koniec pandémie, ale je to omyl. Digitálnych covid pasov sa farmabiznis a svetová elita nevzdá.

Dočasné otvorenie je prípustné, lebo vírus zmutoval tak, že ho neprehliadnuteľne šíria vo veľkom zaočkovaní. Ďalšie dávky majú slabú a krátku účinnosť. Stačí sa pozrieť do Izraela, hlavného laboratória Pfizeru – denne mu pribúda úmrtí, ale aj v iných otvárajúcich európskych krajinách úmrtnosť stále rastie, niekde už je teraz celkovo vyššia ako pred rokom. Potrebujú azda otvoriť, aby sa mohli vyhovárať na otvorenie a vyzuť sa zo zodpovednosti za februárové a marcové úmrtia na účet vakcín?

Alebo jednoducho len pod tlakom odporu radšej ustupujú, lebo napokon premorenie dobre zapadá aj do biznis plánu Pfizeru? Pfizer už podpísal zmluvy na dodanie svojho nového perorálneho lieku Paxlovid pre väčšinu Európy no aj inde vo svete. Ten podľa môjho odhadu zruinuje ešte viac rozpočty už po uši zadlžených a pandémiou zdemolovaných krajín EÚ. Predsa každý musí mať právo na cca 600 eurové balenie pri prvých príznakoch, veď tá vakcína nie je 100% pri ochrane pred nemocnicou, ani len po 3. a 4. dávke.

Ak sa však znova ukáže, že nie je až tak účinný, ako sľubovali, tak už bude neskoro. Zmluvy sú podpísané a kým to výjde najavo, podpíšu ešte dodatky na ďalšie dodávky lieku. No medzitým pripravujú nové vakcíny, ako už v novembri avizoval Bill Gates, ktorý je šedou eminenciou Svetovej zdravotníckej organizácie a jej sponzora GAVI, čo je aliancia výrobcov vakcín. Ako spasiteľ chce vykynožiť všetky choroby na zemi, ešte aj nachladenie.

Gates dnes ohlásil vydanie novej knihy, ako zabrániť ďalšej pandémii – samozrejme investovaním viac do očkovania a kontroly populácie – ani čítať nemusím. Ešte v novembri načrtol potrebu nových vakcín a využitie technológie vaccine patch, čo je v podstate naočkovanie prostredníctvo sťaby pečiatkovacích mikroihiel (video tu). Vízia je, že prídu poštou domov, aby človek nikam nemusel chodiť a riskovať nakazenie. Asi ako sa v USA mnohí zamestnanci doma testujú online, tak sa bude vyžadovať nafilmovanie zaočkovania. Kontrola videodát je síce nákladná, ale aspoň si ľudia privyknú. Potom očkovanie môže byť rozšírené o mikroihličky s kvantovými bodmi, ktoré nechajú zápis v koži a už nikto nebude podvádzať ani s papiermi či digitálnymi podpismi.

Takže čo nás čaká? Moderna už na marec chystá novú vakcínu proti Omikronu. A to je len začiatok. Táto americká firma expanduje svoje kapacity, aby bola schopná vyrobiť 6 mld dávok ročne. Tieto fakty odhalil CEO Moderny Stephane Bancel v panelovej diskusii na nedávnom Svetovom ekonomickom fóre. S „Fauciho tímom“ pripravujú na september vakcínu „a už čoskoro sa rozhodnú, čo do nej pôjde“. Možno to bude kombinácia s chrípkou, ale podľa slov Bancela na jeseň 2023 koncern plánuje trojkombináciu vakcíny proti Covidu, chrípke a RSV (respiračný syncytialny vírus).

Dodáva len, že preto, aby sa vyhli tzv. compliance issue, čo znamená asi to, že vláda lepšie dosiahne zaočkovanosť proti všetkým trom, ak to bude v jednej vakcíne s Covidovou… a pasom. Bancel hovorí, že vedecká komunita (rozumej farmapriemysel) si už vytipoval cca 20 patogénov, proti ktorým pripravuje mRNA vakcíny na rýchle dodanie, z nich mnohé nové, priam exotické ako nipah, zika, EBV, CMV atď. Treba sa predsa pripraviť na všetko s hroziacimi klimatickými zmenami.

Pfizer zas pripravuje kombináciu mRNA vakcíny proti covid a pneumokokom (dnes Prevnar-20), ktorá má byť najprv ako ináč len pre starších ľudí – uvádza Pfizer. Až kým neurobí klinické štúdie na stále mladších. Najnovšie totiž žiada v USA o povolenie covid vakcíny pre deti vo veku do 5 rokov. Vakcínu proti chrípke vyvíjajú viaceré koncerny – Pfizer, Moderna, Translate Bio, Sanofi.

Moderna vyvíja mRNA vakcínu proti HIV, azda preto najnovšie prišli správy z Holandska, že sa tam rozšíril oveľa virulentnejší variant HIV. Najvyšší čas postrašiť po troške. Dopyt vzrastie hlavne ak by sa ešte nedajbože preukázalo, že tie covidové vakcíny spôsobili oslabenie imunity a poškodenie lymfatického systému, čo už naznačila prvá štúdia.

Nemecká firma BionTech a americký Regeneron Pharmaceuticals od leta 2020 robia klinické skúšky mRNA vakcíne proti rakovine, vrátane proti melanomu. Niekoľko vakcín proti rakovine vyvíja aj Moderna. Americký koncern Merck už testuje vakcínu proti rakovine pankreasu a hrubého čreva a rakovine nemalých buniek pľúc (NSCLC). Proti poslednej uvedenej -metastatickej forme rakoviny (NSCLC) testuje mRNA vakcínu od roku 2017 inštitút vedcov v spolupráci s ďalšími firmami.

V januári 2022 BionTech a Pfizer prijali dohodu vyrábať mRNA vakcínu proti pásovému oparu. Pásový opar sa vyskytuje pri oslabení imunity najčastejšiu u starších ľudí alebo tehotných žien. Je tiež hláseným nežiaducim účinkom po covid vakcínach. Dokonca sa jeho výskyt po očkovaní proti covid-19 stal predmetom odbornej štúdie. Neprekvapuje to, keďže prvé dni po 1. dávke je výskyt covidu častejší (aj Češi to potvrdzujú v štastike), pričom sám Pfizer priznáva zníženú hladinu lymfocytov, čo má za následok zvýšenú náchylnosť na Covid po 1. dávke.

Len si pripomeňme, že WHO si už dalo za cieľ k roku 2030 v tzv. Imunizačnej agende 2030, že „nikto nemôže byť vynechaný“ z plánu byť zaočkovaný novými či starými vakcínami. Plán EÚ z roku 2019 bol predsa očkovací pas, nielen covid pas. Do roku 2022 má platiť pre všetky očkovania, ak všetko pôjde podľa plánu, ako má…

Konzervatívni a pekne naivní, čo uverili Putinovi

24.02.2024

Hlavné argumenty, prečo mnohí, no nie všetci konzervatívci v Európe a Amerike šíria proruskú propagandu o Ukrajine neuvedomujúc si, že ide o vojnovú propagandu. 1. Ukrajina pod tlakom Západu vycúvala z mierových rokovaní s Ruskom, lebo Západ chce pokračovanie bratovražebnej vojny Slovanov. Pred dvoma rokmi po tom, čo týždne hovorkyňa ruského prezidenta presviedčala svet, [...]

Putinova salámová taktika alebo dá sa veriť Putinovi, že chce denacifikovať len Ukrajinu?

10.01.2024

V roku 2001 Putin vyhlásil, že Ukrajina je svojprávna rozhodnúť sa o pripojení k NATO nezávisle. V roku 2005 to znova zdôraznil Lavrov, že nezávislosť Ukrajiny bude Rusko rešpektovať v otázke NATO. V decembri 2021 dalo Rusko ultimatum NATO, aby sa stiahlo z Ukrajiny a Východnej Európy, t.j. bývalých socialistických republík. Predtým Kremlin zavesil na web Putinov prejav o [...]

Kardiológ na BBC pomenoval príčinu najvyšších nadúmrtí za 50 rokov a stal sa hitom v sledovanosti

31.01.2023

BBC publikovalo nedávno článok o najvyššej úmrtnosti za posledných 50 rokov, ktorú zaznamenali ale až v roku 2022 a ktorá predstavovala o 9% viac ako v roku 2019, tj. 650 000 úmrtí. A hoci na Covid v minulom roku zomrelo 38 000 osôb, čo je podstatne menej ako 90 000 v roku 2020, veľký podiel na nadmernej úmrtnosti v roku 2022 mali nekovidové úmrtia. Najvyšší nárast [...]

britský parlament

Už 76 britských konzervatívnych poslancov oznámilo, že nebudú opätovne kandidovať

24.05.2024 23:38

Ide o najvyšší počet odchádzajúcich poslancov od parlamentných volieb v roku 1997.

covid, koronavírus, obete, pandémia

Pandémia covidu skrátila priemernú dĺžku života o takmer dva roky

24.05.2024 23:15

Pandémia tak vymazala približne desaťročný pokrok v tejto oblasti, oznámila Svetová zdravotnícka organizácia.

párty, techno, nočný život, mládež

„Nemecko pre Nemcov, cudzinci preč.“ Ľudia skandovali na párty rasistické heslá, video vyvolalo pobúrenie

24.05.2024 22:27

Nemecký kancelár Olaf Scholz v piatok označil video za "nechutné".

Maďarsko Dunaj lode zrážka

Maďarská polícia našla piatu obeť sobotňajšej zrážky lodí, hľadajú ešte dvoch

24.05.2024 22:08

Kapitána výletnej lode, ktorý je českým občanom s bydliskom na Slovensku, zadržala polícia a vypočula ako podozrivého.

janatutkova

Pravdu sú schopní prijať len intelektuálne úprimní ľudia. Nech sa páči

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 207990x
Priemerná čítanosť článkov: 4952x

Autor blogu

Kategórie