Založ si blog

Najnovšie britské dáta: Zaočkovaní do 60 rokov majú 2-krát vyššiu úmrtnosť ako neočkovaní

Nezávislý americký novinár, kedysi píšuci pre New York Times, Alex Berenson zverejnil graf celkovej úmrtnosti v Británii. Údaje sú z oficiálneho vládneho zdroja a spracované do grafu môžu spôsobiť šok veriacim v dogmu očkovania.

Zaočkovaní v Británii vykazujú od apríla dvojnásobne vyššiu úmrtnosť v porovnaní s nezaočkovanými. Ide nie o kovidovú úmrtnosť, ale úmrtnosť zo všetkých možných príčin vo vekovej skupine 10-59 rokov na 100 000 obyvateľov. Pekne, že majú dáta podľa vakcinačného statusu zomrelých.

Nadmieru nekovidových úmrtí zachytili štatistiky aj v iných preočkovaných krajinách, našťastie u nás (v podpriemerne zaočkovanej krajine) ani veľmi nie. Dajú sa dohľadať na tejto webstránke, kde pekne ukazujú, aká je nadúmrtnosť (teda nad priemer posledných 5 rokov) na Covid a na iné príčiny.

Myslíte, že to vyruší vakcinačných fanatikov? Tých, ktorí to pretláčajú z najvyššej úrovne, tých nie – oni to tušia, ak nie aj zámerne naplánovali. Veď už dlhodobo financujú aktivity na zníženie populačného rastu po celom svete. No tí, ktorí im uverili, obávam sa, že budú stále zatvárať oči, ak nemajú štipku intelektuálnej úprimnosti.

Uznať pravdu sa stáva stále nepohodlnejšie pod okolitým nátlakom, preto musí byť pravda aj tvrdšie cenzurovaná. Pripravme sa na to.

Svetové ekonomické fórum: „Solidné, racionálne dôvody“ pre implantáciu mikročipov deťom

13.09.2022

Svetové ekonomické fórum (WEF) nedávno navrhlo, že existujú „solídne“, „racionálne“ a „etické“ dôvody pre implantovanie mikročipov deťom. Tvrdia, že technológie pre „rozšírenie reality” (tzv. augmentovaná realita) majú schopnosť pretransformovať spoločnosť a životy jednotlivcov. Podľa článku na webe WEF, publikovaného koncom augusta, „implantované [...]

US Open bez Djokoviča, lebo odmietol neúčinnú vakcínu – proti Wuhan variantu

29.08.2022

Djokovič mohol dnes hrať v USA, keby v minulosti poslušne podstúpil očkovanie proti Covid-19, ktoré by k dnešnému dňu mal už dávno vyprchané, navyše pre dnes prevládajúci variant by bolo neúčinné. Skvelými príkladmi sú po 4 dávkach sám prezident USA Biden, či hlavný hygienik Dr Fauci, ktorý nedávno na covidom ochoreli a vďaka liečbe Paxlovidom po jeho vysadení [...]

Minister Mikulec, Hlavné správy nešírili nenávisť a nepravdu o utečencoch z Ukrajiny!

03.03.2022

Vláda asi potrebovala prekryť včerajšie nariadenie o povinnom ubytovávaní a prevážaní utečencov, preto sa včera rozhodla zablokovať portál Hlavné správy – podľa ministra Mikulca vraj pre dezinformácie o utečencoch. V ten deň mi tam vyšli práve dva články na túto tému, ktoré ako dôkaz svojvoľnosti tejto cenzúrychtivej vlády uverejňujem tu. Ten prvý bol až [...]

Arnold  Schwarzenegger

Schwarzenegger v koncentračnom tábore Auschwitz: Som synom nacistu

28.09.2022 19:57

Rakúsko-americký filmový herec sa pri tejto príležitosti stretol aj s preživšími holokaustu a vyhlásil, že nastal čas "ukončiť" nenávisť.

česko praha demonštrácia protest

V Prahe demonštrovali proti vláde desaťtisíce ľudí

28.09.2022 18:24

Protestujúci vyjadrili nesúhlas s tým, ako vláda rieši energetickú krízu, a jej podporu Ukrajine.

Nord Stream

Ponorka alebo potápači? Vinník sabotáže sa hľadá - množstvo argumentov smeruje k Rusom

28.09.2022 18:04

Britský vojenský zdroj pripúšťa, že míny mohli byť k plynovodom diskrétne spustené z maskovaného obchodného plavidla a odpálené o niekoľko dní alebo týždňov neskôr.

Hadja Lahbib / Rastislav Káčer /

Káčer vyzval šéfku belgickej diplomacie na ukončenie vyšetrovania Chovancovho úmrtia

28.09.2022 17:29

"Po vyše štyroch rokoch verím, že belgické orgány budú v tejto veci postupovať bez prieťahov, aby sa prípad spravodlivo uzatvoril," vyhlásil minister zahraničia na stretnutí s Hadju Lahbibovou v Bratislave.

janatutkova

Pravdu sú schopní prijať len intelektuálne úprimní ľudia. Nech sa páči

Štatistiky blogu

Počet článkov: 31
Celková čítanosť: 136866x
Priemerná čítanosť článkov: 4415x

Autor blogu

Kategórie